Marnowanie czasu

24 kwietnia 2015, 18:26 · Kwiat Jesieni

Eh.

Skoro przez ostatnią dobę pisałeś posty na forum w różnych godzinach, to zakładam, że masz czas wolny, racja?

Czasem trzeba robić coś co nie sprawia przyjemności? A co teraz robisz? Siedzisz na internecie. Zgaduję, że sprawia ci to przyjemność, tak?

Napisałeś w zaokrągleniu 9500 postów na tym forum, zakładając, że jednego posta piszesz przez średnio minutę, zmarnowałeś około 160 godzin na bezustannym pisaniu postów. Plus masz 114 lvl i konto od prawie 5 lat. Teraz oblicz sobie ile czasu poszło na marne, kiedy mogłeś przez ten czas:

-Dorabiać na jakąś podróż (nawet rozdając ulotki)

-Pójść w jakieś miejsce gdzie jeszcze nie byłeś

-Poznać jakieś osoby których nigdy nie widziałeś na oczy

-Zebrać się z kolegami i ruszyć gdzieś razem

I wiele wiele innych rzeczy gdybyś tylko pomyślał.

Nie rozumiem niektórych ludzi.

Jak ja bym miał jakiś sens życia to bym robił wszystko żeby go pielęgnować.

0 △|▽


Komentarze (5):


Vitto Corleone
24 kwietnia 2015, 19:26

tak, siedzę na internecie co jakiś czas i zabijam czas. Zawsze zabijasz, tylko ważne jest to w jaki sposób to robisz. Dla mnie np. poznanie opinii różnych ludzi ode mnie przez kabel może być interesujące, bo moi znajomi w 70% to gimbusy i ciężko poruszyć jakiś fajniejszy temat. Poza tym gdy tu piszę to zazwyczaj wykonuje inną czynność: mam przerwe w grze i takie tam. Rozdawanie ulotek LEGALNIE z tego co wiem jest od 16 lat 🙂 Skończyłem jakieś 2tyg temu, więc argument z tyłka. Mi tam wystarczy wspólny wypad na gałe raz w tygodniu, więcej nie potrzebuje. Ale ty ciągle nie rozumiesz, że jeden weekend w czasie szkoły nie zrobi mi podróży.. poza tym źle siedzieć na karku rodziców.

i ja poruszyłem temat przyszłości, nie teraźniejszości. Teraz jestem młody i mogę korzystać z życia. Podróże są sensem, ale jest także wiele innych pobocznych ścieżek, które realizuje w spełnianiu szczęścia.

0 △|▽


  Bioger
  25 kwietnia 2015, 19:07

  podobnie jak ty mam marzenia by podróżować po świecie . ja bym się skłonił ku kierowcy rajdowego . Podróżuje po świecie + skoki adrenaliny + sława . Jak masz taką możliwość to na twoim miejscu został bym kierowcom rajdowym .

  0 △|▽


   Królik Zagłady
   25 kwietnia 2015, 19:14

   Zatrudnij sie w top gear, nawet jako kamerzysta 😉 podroze po swiecie i jeszcze ci za to placa... Tak wiem podobno nie ma byc nastepnej seri ale i tak pewnie bedzie 🙂

   0 △|▽


    Chudy Wili
    25 kwietnia 2015, 19:52

    Eee tam, zostań policjantem.

    Dostajesz tak jakby 2 wypłaty, jedna normalna a druga z łapówek 🙂

    Pozdro 😁

    0 △|▽


     Lance
     4 maja 2015, 13:11

     Chyba odnalazłeś już odpowiedź na temat sensu życia innych profesji, także temat zamykam, bo jednorazowy. 🙂

     www.diamenton.pl

     0 △|▽