Parady równości

27 marca 2013, 16:03 · Tishtar

@Yoshihiro:

Czyli San Marina to najgorszy graj w Europie i naród mają zepsuty do szpiku? -.- Sport to syf, którym omamiają cię już od dzieciństwa i każdą grać ciągle w to samo, by się "doskonalić". Te gry mają po ponad 100 i nie w nich żadne znaczące zmiany, a ludzie dalej sobie niszczą tym życie. Nawet gracze PC'towi(i konsolowi), którzy przez sporą część społeczeństwa są uważani za idiotów zaczynają się burzyć, jak ktoś im wciska po raz X to samo...

@Wujek Błękitnooki:

Nie. Mogą się trafić dobrzy homo rodzicie, którzy wychowają dobrze dziecko, ale sporo to naprawdę mocno skrzywieni ludzie(głównie ci, którzy wychodzą na ulicę...).

@Tishtar:

Unia niszczy Polskę. To, że teraz dostajemy, oznacza, że za kilka lat trzeba będzie to wszystko spłacić, a potem jeszcze płacić na nowych członków i "biedne kraje, które sobie nie radzą". Do tego Unia hamuje gospodarkę i reformy.

Przeciez homo sa nieznacznym procentem na marszach rownosci. Wiekszosc to sa lewaki , ktore wchodza w cztery litery na kazdym kroku.

Co do Unii, to imho to w tym co mowisz moze byc jakas prawda - czas pokaze. Jednak narazie Unia przyniosla nam wymierne korzysci. Jezeli bedziemy mieli dobry rzad w przyszlosci, to watpie, by wprowadzili jakies niekorzystne zmiany. Staram sie myslec optymistycznie - spoleczenstwo dojrzewa i pokolenie 1990-2000 wydaje mi sie dojrzalsze, niz to, ktore obecnie jest przy korycie.

Tak jak mowilem, czas pokaze.

@Hawai : Kolejny blad. Pensja ktora podales, jest pensja minimalna. Pensje minimalna otrzymuja osoby, ktore wyksztalceniem, wiedza i doswiadczeniem nie grzesza. Z tego co pamietam srednia pensja w Polsce brutto to bylo 3250 zl. Mieszkam w Warszawie i zdecydowana wiekszosc ktora znam, zarabia powyzej sredniej krajowej.

0 △|▽


  Komentarze (4):


  Killeras
  27 marca 2013, 16:15

  Mają też swoje parady i afiszują się ciągle.

  Podaj te korzyści. 🙂 Jeśli młodzież wydaje ci się dojrzała to naprawdę chyba nie masz internetu, albo nie chodzisz(chodziłeś) do szkoły.

  0 △|▽


   Lanseruś
   27 marca 2013, 16:18

   Ja właśnie patrząc na te wszystkie fanki jakiś popowych zespołów typu ,,1D'' , Bibera, który grał, czy ma zagrać koncert u nas odnoszę inne wrażenie i nie chcę mieć córki. Tak samo większość młodzieży, teraz robi rzeczy, które kiedyś naszym rodzicom się nie śniły. Co do pensji to bym się nie zgodził. 3250 zł? To jest już jakaś propaganda. Maksymalnie 20 % społeczeństwa tyle zarabia. Inaczej jest w takich Niemczech, gdzie emeryci mogą sobie spokojnie wyjechać na wczasy do Egiptu, czy Tunezji. Gdyby wprowadzili u nas Euro z założeniem, że przeciętny polak zarabia więcej, niż 3 tys. to ludzie by chyba poumierali z głodu.

   0 △|▽


    Mateusiak
    27 marca 2013, 16:19

    Proszę cię 3250zł... Ludzie po studiach mają pracę za jakieś polowego tego co podałeś..

    0 △|▽


     Tishtar
     27 marca 2013, 16:25

     @Tishtar:

     Mają też swoje parady i afiszują się ciągle.

     Podaj te korzyści. 🙂 Jeśli młodzież wydaje ci się dojrzała to naprawdę chyba nie masz internetu, albo nie chodzisz(chodziłeś) do szkoły.

     No akurat towarzystwo w ktorym sie obracam, potrafi wyrazic wlasne , niepopulistyczne zdanie, ogarnia co sie dzieje w polityce, etc.

     Fakt, jest pelno osob, ktorych raczej glowa od myslenia nie boli, ale widze w pewnym stopniu progres. Moze wsrod spolecznosci Margonem nie tak bardzo , ale mozna czasem spotkac inteligentne wypowiedzi.

     Pamietaj, ze osoby niemyślące sa w kazdym kraju, spoleczenstwie.

     Korzysci :

     Nowe rynki zbytu

     Ulatwiony import i export

     Brak cla na terenie Unii

     Nowe rynki pracy

     Ulatwienie podrozowania

     Lepsze drogi (mozesz sie z tym spierac, ale ja widze postep jezdzac po moim miescie).

     0 △|▽