Homoseksualizm

29 czerwca 2015, 15:59 · Stiw Mezasatke

Witam

Homoseksualizm (z greki ὁμόιος homoios = taki sam, równy oraz z łac. sexualis = płciowy), inaczej: homoseksualność – znaczenie słowa homoseksualizm w różnych kontekstach może być odmienne[1].

Więcej...

Zbytnia roszczeniowość

29 czerwca 2015, 16:47 · Starek

w skrócie:

- nie sympatyzuje, nie obchodzą mnie, nie szykanuje w żaden sposób bo to głupota.

Więcej...

Naturalny pociąg do płci przeciwnej

29 czerwca 2015, 16:58 · Blackmax

Myślę, że naturalną rzeczą u człowieka jest pociąg do płci przeciwnej.

Więcej...

Związki homoseksualne

29 czerwca 2015, 19:51 · Araksor

To tak

Związki homoseksualne? Mam je w dupie. Chcą to niech się żenią, w czym problem? Patrzycie na nich zbyt stereotypowo. Każdy homo to zbok który tylko czeka by śmiesznie się ubrać. Tak nie jest, bierzecie pod uwagę tylko tych co udzielają się najgłośniej publicznie. Czyli dziwaków.

Więcej...

Polska, a kraje zachodnie

29 czerwca 2015, 20:54 · Starek

Polska dąży do zachodu przez to ze w Polsce nic nie można zrobić po swojemu, nie chce mi się jakoś rozwijać myśli

Więcej...

Czy homoseksualizm jest zaraźliwy?

30 czerwca 2015, 11:11 · Brazek

Faszyzm jest zabroniony użytkownik zgłoszony. <wyzywanie od podludzi>

sam podejdź do dresa i powiedz mu ze jest dureń

Więcej...

Tolerancja

30 czerwca 2015, 17:29 · 144

nie wiem jakie zdanie ma korwin

twoje argumenty są po prostu bezsensowne; "homo, co się za tyłki w publicznych miejscach łapią" błagam. nigdy nie widziałeś takich, z pewnością nikt z twoich znajomych też nie, bo jest to jedynie ekstremalny, skrajny przypadek, karykatura, stereotyp.

Więcej...

Tradycja

30 czerwca 2015, 19:42 · Starek

prawica to nic złego, tradycja to rzecz ważna, prawie każdy obywatel innego kraju niż polska jak powie że jest dumny z bycia X to jest super i nikt go nie krytykuje u Nas od razu ueaeas cebulak prawak etc. "lewa" strona w polszy jest równie rakowa jak prawa światopoglądowo i jakkolwiek, po jednej i drugiej stronie liczba głupoty niebotyczna. Nomenklatura prawicy i lewicy w Polsce to tragedia, bo ja jestem za rozwiązaniami liberalnymi jak i socjalnymi, w kwestii gospodarki, winc dla cześci prawicowców jestem komunista socjalista lewak, a dla lewicowców jestem demagog skund pieniądze zabijał bym bezrobotnych 😝 itp. Lubie polską tradycje, kulturę i folklor i uważam że kultywowanie tego to bardzo dobra rzecz, czyli dla lewaka jestem już ultra prawica, ale jednak jestem za tym żeby kwestie małżeństw(legalny konkubinat na prawach równych małżeńskich) osób homoseksualnych były uregulowane, bo to zwyczajnie zamyka popularny medialnie temat zastępczy 😉

Więcej...

Patriotyzm

30 czerwca 2015, 21:00 · Starek

wait 😝 ale o czym my teraz gadamy ? W USA % najwięcej obywateli jest patriotami, a w Polsce ten % należy do najmniejszych to że są grupy "patriotów" o podobnym profilu nie ma nic do rzeczy.

Więcej...

Ameryka ma swoje wady

30 czerwca 2015, 21:36 · Starek

a Ameryka to złożona sprawa, inne społeczeństwo przeciętny Amerykanin w Polsce czułby większe poczucie bezpieczeństwa(w sensie ekonomicznym) niż u siebie. W ameryce jest zdecydowanie więcej nie uwzględnionych w statystykach bezrobotnych niż w Polsce, Ameryka to nie taki wspaniały kraj jak wielu się wydaje i to rozumiem jeśli o to Ci chodziło, jednak ja mówiłem tylko o zachowaniach patriotycznych że tam to nie jest czymś ocenianym źle 🙂

Więcej...