Ekonomiczne uzasadnienie sensu życia w Polsce

26 marca 2013, 19:44 · Mateusiak

Cześć 🙂

Jaki jest sens życia w Polsce za marne 1/4 Wypłaty w innych krajach ?

Więcej

Praca w Polsce może być opłacalna

26 marca 2013, 23:37 · tichasil

Praca w Polsce? Ok pod warunkiem, ze nie kladles przyslowiowej lachy podczas średniej i wyższej edukacji. Moze masz wykwalifikowany zawód?( ukonczyles zawke i egzamin z kwalifikacjami zawodowymi) to moze Ci dac godziwe (jak na zycie w Pl) pieniądze ~3500. Jesli nie... to masz 2 wyjścia

Więcej

Politycy zajmują się błahymi sprawami

27 marca 2013, 15:10 · Tishtar

Nie do tego zmierzam. Homo byli od zawsze, czego przykladem jest chociazby Platon - poprostu ostatnimi czasy zaczeli sie panoszyc, protestowac i zwracac na siebie uwage - jakby nie bylo wazniwejszych tematow typu gopspodarka. Mnie denerwuje ich egoizm.

Więcej

Parady równości

27 marca 2013, 16:03 · Tishtar

@Yoshihiro:

Czyli San Marina to najgorszy graj w Europie i naród mają zepsuty do szpiku? -.- Sport to syf, którym omamiają cię już od dzieciństwa i każdą grać ciągle w to samo, by się "doskonalić". Te gry mają po ponad 100 i nie w nich żadne znaczące zmiany, a ludzie dalej sobie niszczą tym życie. Nawet gracze PC'towi(i konsolowi), którzy przez sporą część społeczeństwa są uważani za idiotów zaczynają się burzyć, jak ktoś im wciska po raz X to samo...

@Wujek Błękitnooki:

Nie. Mogą się trafić dobrzy homo rodzicie, którzy wychowają dobrze dziecko, ale sporo to naprawdę mocno skrzywieni ludzie(głównie ci, którzy wychodzą na ulicę...).

@Tishtar:

Unia niszczy Polskę. To, że teraz dostajemy, oznacza, że za kilka lat trzeba będzie to wszystko spłacić, a potem jeszcze płacić na nowych członków i "biedne kraje, które sobie nie radzą". Do tego Unia hamuje gospodarkę i reformy.

Więcej

Warto promować sport

27 marca 2013, 16:26 · Saiko no Higa

Ale tak od strony Polski, narodu, to zamiast przeznaczać tyle kasy na obecnych dorosłych w np piłce nożnej powinno się wg mnie zainwestować w młodych albo w ogóle dzieci... Już abstrahując od reprezentowania kraju to warto by promować sport i umożliwiać uprawianie go teraz jak wszyscy siedzą przed kompem itd., u mnie na osiedlu i na tym obok znalazłoby się ze 4-5 boisk i zawsze jak jest pogoda to ktoś z nich korzysta, no ale nie wszędzie przecież są. WF w szkole jest dla większości męczarnią, bo nauczycielom się nie chce, wydaje mi się że więcej by nam przyszło jako narodowi z ogólnie wysportowanego młodego pokolenia, któremu ruch sprawia przyjemność, niż z tych naszych kopaczy obecnych 😛 Chociaż wiadomo, że w niektórych innych dyscyplinach mamy sukcesy.

Więcej